Kontakty: +420 724 148 546, info@apartmanyuzamku.cz

O nás

Apartmány U Zámku - exkluzivní pronájem v Podyjí, Vranov nad Dyjí, nedaleko Vranovská přehrada a město Znojmo.

PRONÁJEM APARTMÁ

Barokní dům, dnes nově zrekonstruovaný na apartmány, se nachází v těsném sousedství Státního zámku Vranov nad Dyjí v Národním parku Podyjí. Rekonstrukce domu získala ocenění v anketě Dobrý skutek pro Podyjí, pořádanou správou Národního parku Podyjí, za zdařilou úpravu stavby respektující kulturní hodnoty domu.

Nabízíme exkluzivní pronájem v klidném prostředí krás zámeckého lesoparku, v apartmánech s obytnou plochou až 50 m2 a s výhledem na zámek Vranov nad Dyjí.

Každý z apartmánů je zařízen v jiném stylu a je vybaven historickým nábytkem, kuchyňkou a hygienickým zázemím. V dobově rekonstruovaném interiéru objektu zůstaly zachovány i původní klenby. Hostům je k dispozici bazén s mořskou vodou, zahrada a letní kuchyně s grilem. Pro cyklisty je připravena úschovna kol a informační materiály o cyklistických stezkách - zdarma.

Apartmány U Zámku mají svá parkovací místa. Bezdrátový internet (WIFI) na pokoji ZDARMA.

Ceny za lůžko od 680,- Kč za osobu/noc.

Do nabídky zahrnujeme např. zajištění ochutnávky moravských vín v samotném sklepení Vranovského zámku, dále denní či noční vyhlídkové plavby po Vranovské přehradě, rovněž s možností ochutnávky vín, nebo doporučení zajímavých lokalit v okolí. Bude nejlépe, když se sami osobně přesvědčíte, že kvalita APARTMÁNŮ nás řadí mezi velmi atraktivní a přitom cenově víc než přijatelné UBYTOVÁNÍ ve Vranově nad Dyjí.

Pokud se snad rozhodnete strávit pár dní v historickém a krásném  městě Znojmě, pak vás velmi rádi uvítáme v našem Penzionu U Mikuláše, v tichém a kouzelném Starém městě znojemském.

Cyklostezky a turistické stezky krajem Vranovska a Znojemska vedou přímo kolem obou našich penzionů/apartmánů.

Těšíme se na Vás.